Marmara’yı izlemek mi, dünyayı gezmek mi?


Portre Sahil, Pendik sahilde yüzünü Marmara’nın ve Adalar’ın huzur veren güzelliğine dönmüş bir proje. Hemen yanı başında Pendik Marina, Hızlı Tren İstasyonu ve Kadıköy metrosu bulunuyor. Sabiha Gökçen’e ise sadece 10 dakika mesafede. Öyle bir yaşam ki; manzarası Marmara’ya, kapısı ise dünyaya açılıyor.

Her güne deniz sesiyle uyanmak gibisi yok!

Portre Sahil, Anadolu yakasının nadir sahil yolu projelerinden. En önemli özelliği ise denizden önceki ilk parsel olması. Böylece evinizin önü asla kapanmıyor, Portrenizin güzelliği asla kaybolmuyor. Denizin o dinlendiren sesi asla kesilmiyor.
 
 

Bu yatırım trenini kaçırmayın!


Kentsel dönüşüm kapsamında yepyeni bir yüze bürünmekte olan Pendik’in en özel noktasında konumlanan Portre Sahil; oturumcularına olduğu kadar yatırımcılarına da eşsiz fırsatlar sunuyor. E5 / TEM bağlantı yolları ve Marmaray ile İstanbul’un her noktasına, Hızlı Tren ile Ankara’ya, Osmangazi Köprüsü ile Anadolu’ya kolay ulaşım imkanları sunan proje, Sabiha Gökçen Havalimanı ile de dünyayı evinizin önüne getiriyor.


Bir Portre yaptık; yüzlerce hayali yaşatan

Portre Sahil’de, 1+1’den 4+1’e tamamı eşsiz deniz manzarasına hakim 144 daire bulunuyor. Bu daireler, beklentilerinizi karşılamakla ve yaşamınıza konfor katmakla kalmıyor, hayallerinize de yol gösteriyor...


Dışında mavinin, içinde hayatın her tonu var!

Diyorsanız, en doğru yerdesiniz. Çıkın evden, atlayın arabanıza, koyulun hemen önünüzdeki E5’e veya TEM’e... 3. köprü bağlantı yolu da hazır önünüzde. Muhtemel Kanal İstanbul projesine de unutmadık. İster göle pikniğe veya çarşı pazara. İster AVM’ye alışverişe. Tüm yolları seferber ettik. Olur da lazım olur diye üniversiteyi, belediyeyi, Devlet kurumlarının hepsini mahallede (City Center’da) birleştirdik. Oldu ki aradığını bulamadınız, Atatürk Havalimanı da çok yakınında.

Loft’tan bakınca her ada bir oda

Özel tasarımlı Loft daireler, Portre Sahil’de yaşamı en üst seviyeye taşıyor. Adalar’ın ve denizin güzelliği ayrıcalıklarla bir araya gelince, hayallerinizden aldığımız ilham benzersiz bir yaşama dönüşüyor.
 
 

Aklın yolu, sahil yolu!

Pendik merkez çarşısına oldukça yakın konumdaki Portre Sahil tüm olanakların merkezinde yükseliyor. Sağlık, eğitim ve alışveriş derken ihtiyaç duyabileceğiniz her şeyi Portre Sahil yaşamınızın odağına taşıyoruz. Yaptığımız Portre’nin güzelliğini görünce sadece aklınızın değil, kalbinizin de size aynı şeyi söylediğini duyacaksınız.


Kahvenizi sahilde mi alırsınız denizde mi?

Market alışverişi, dost sohbetleri, kahve keyifleri... Dileyen projenin kendi bünyesindeki market ve kafelere gidiyor, dileyen Pendik çarşısına iniyor. Dileyen sahile atıyor kendini, dileyen evinin altındaki mağazalara koşuyor. Portre Sahil’in alışveriş ve lezzet dünyası o kadar zengin ki.


Portre Sahil’e ait tüm kampanyalardan telefon ve mail yolu ile haberdar olmak istiyorum.